Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Nauczyciel ZajĘĆ Komputerowych/informatyki

Powiat krapkowicki, Warszawa,

Softown to dynamicznie rozwijająca się firma wyspecjalizowana w outsourcingu pracowników i projektów z branży IT, która tworzona jest przez doświadczonych profesjonalistów. Działamy na terenie Polski, a także na arenie międzynarodowej.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

NAUCZYCIEL ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH/INFORMATYKI
Miejsce pracy: powiat krapkowicki

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu informatyki w szkole podstawowej i gimnazjum.

Wymagania:

 wykształcenie wyższe informatyczne lub ukończone studia podyplomowe
 uprawnienia pedagogiczne
 umiejętność przekazywania wiedzy
 mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Oferujemy:

 pracę w pełnym wymiarze godzin
 satysfakcję z pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV pod linkiem:

profesja.it/oferta/nauczyciel-zajec-komputerowych-informatyki,1455

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 29 Czerwiec, 2012  09:59

Identyfikator: 403561

Wyświetleń: 142135