Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Lektorzy angielskiego / hiszpañskiego na obozach

Poznañ,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Tenis Travel - Biuro Turystyki Tenisowej, lider na rynku turystyki tenisowej poszukuje osoby na stanowisku lektor jêzyka angielskiego / hiszpañskiego na obozach m³odzie¿owych.

Wymagania:

Do¶wiadczenie zawodowe: praca w charakterze nauczyciela jêzyka angielskiego / hiszpañskiego, prowadzenie zajêæ z dzieæmi i m³odzie¿±, w oparciu o najnowsze metody nauczania, mile widziane jest równie¿ do¶wiadczenie w pracy na obozach m³odzie¿owych.

Oczekiwania: Umiejêtno¶æ przeprowadzenia zajêæ na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci w wieku 7 - 18 lat, bardzo dobry kontakt z dzieæmi i m³odzie¿±, dyspozycyjno¶æ w okresie wakacji letnich (lipiec i sierpieñ).

Zadania:
- prowadzenie zajêæ z jêzyka angielskiego / hiszpañskiego na obozie m³odzie¿owym,
- opieka nad grup± uczestników podczas dojazdu na obóz i w drodze powrotnej.

Oferujemy:
Pracê w dynamicznie rozwijaj±cym siê biurze podró¿y, wynagrodzenie nawet 2232 z³*, mo¿liwo¶æ szybkiego rozwoju oraz dalszego awansu, pobyt w komfortowych hotelach i o¶rodkach, mo¿liwo¶æ zawi±zania przyja¼ni z lud¼mi z ca³ej Polski. Dodatkowo oferujemy mo¿liwo¶æ przyst±pienia do programu partnerskiego biura Tenis Travel.

Wiêcej informacji odno¶nie oferty pracy znajdziecie Pañstwo na stronie obozytenisowe.pl/ w dziale Praca u nas. Rekrutacja trwa do 10 maja.

*dotyczy stanowiska lektor jêzyka angielskiego / hiszpañskiego na obozach m³odzie¿owych oraz udzia³ w programie partnerskim

Og³oszenie dodane: Piatek, 22 Kwiecien, 2011  14:13

Identyfikator: 299537

Wy¶wietleñ: 7291

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Lektorzy jêzyka angielskiego dla najm³odszych
  2. Lektorzy jêzyków obcych poszukiwani w Zduñskiej Woli
  3. Lektorzy jêzyków obcych poszukiwani
  4. Lektorzy jêzyka niemieckiego i rosyjskiego poszukiwani
  5. Lektorzy jêzyków obcych