Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant OŚwiatowy

Woj. kujawsko-pomorskie, Grudziądz,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Centrum Edukacyjne Erasmus
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

KONSULTANT OŚWIATOWY

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie (Grudziądz i okolice)

Informacje o firmie:
Centrum Edukacyjne Erasmus jest nowoczesną placówką oświatową prowadzącą szkolenia dla dzieci, młodzieży oraz klientów biznesowych. Naszą misją jest propagowanie edukacji nowoczesnej, odpowiadającej wymaganiom współczesnych czasów, czerpiącej jednocześnie z doskonałych tradycji skutecznej nauki.

Wkrótce rozpoczynamy nauczanie języka angielskiego rewolucyjną metodą Colina Rose.

Zadania:

Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie prezentacja oferty edukacyjnej bezpośrednio u klientów wskazanych przez Centrum Edukacyjne Erasmus na terenie swojego województwa.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie
- prawo jazdy kat. B
- łatwość w nawiązywaniu kontaktu
- wysokie zdolności interpersonalne
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Zapewniamy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-pakiet bezpłatnych szkoleń produktowych i sprzedażowych
-wsparcie merytoryczne dyrektorów sprzedaży
-możliwość szybkiego awansu

Dane kontaktowe:

adres e-mail: konsultant@erasmus.edu.pl/
strona www: erasmus.edu.pl/

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Czerwiec, 2012  11:56

Identyfikator: 403031

Wyświetleń: 74010