Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

serwisant/ elektronik Rybnik

Rybnik, Rybnik,

ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

SERWISANT/ELEKTRONIK

Miejsce pracy: RYBNIK

Opis stanowiska pracy:

- naprawa sprzętu komputerowego
- konfiguracja sprzętu i oprogramowania komputerowego
- serwis urządzeń fiskalnych

Wymagania:

- wykształcenie średnie
- minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego i aktualnych technologii komputerowych
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- dobre warunki pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres:

cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem SERWISANT/ELEKTRONIK

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Maj, 2010  12:23

Identyfikator: 180925

Wyświetleń: 32836