Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

serwisant/ elektronik

Rybnik, Rybnik,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

SERWISANT/ELEKTRONIK

Miejsce pracy: RYBNIK

Opis stanowiska pracy:

- naprawa sprzêtu komputerowego
- konfiguracja sprzêtu i oprogramowania komputerowego
- serwis urz±dzeñ fiskalnych

Wymagania:

- wykszta³cenie ¶rednie
- minimum roczne do¶wiadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomo¶æ sprzêtu komputerowego i aktualnych technologii komputerowych
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- dobre warunki pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby proszê o przes³anie swojego CV na adres:

cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem SERWISANT/ELEKTRONIK

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 17 Maj, 2010  15:35

Identyfikator: 179888

Wy¶wietleñ: 31355

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Serwisant - wyk³adanie towarów na terenie Staszowa
  2. Elektronik samochodowy
  3. Elektronik szuka pracy
  4. Elektronika samochodowa, mechanika pojazdowa D±browa Górnicza
  5. Serwisant Tesco