Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

krawcowa

Poznañ, Poznañ,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Biuro Promo Sp. z o. o. dzia³aj±ca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadz±cych agencje zatrudnienia pod nr 2163/3, dla swojego Klienta poszukuje osób chêtnych do pracy w punkcie us³ugowym na stanowisku:

KRAWCOWA
Poznañ
Zadania na stanowisku:
- wykonywanie us³ug krawieckich (przeróbki, naprawy odzie¿y)
- szycie ubrañ wed³ug projektu
Od zainteresowanych oczekujemy:
- do¶wiadczenia w krawiectwie,
- dyspozycyjno¶ci od poniedzia³ku do pi±tku,
- znajomo¶ci obs³ugi maszyny do szycia Overlock
- uczciwo¶ci, rzetelno¶ci
Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracê (w okresie próbnym na pó³ etatu, docelowo pe³en etat)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przes³anie swojego CV na adres: poznan@jobman.pl/ z dopiskiem nazwy stanowiska pracy.
W przes³anych materia³ach prosimy o dopisanie klauzuli o nastêpuj±cej tre¶ci: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustaw± o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"

Og³oszenie dodane: Czwartek, 20 Maj, 2010  16:56

Identyfikator: 181053

Wy¶wietleñ: 15275

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. KRAWCOWA Z DO¦WIADCZENIEM
  2. KRAWCOWA - US£UGOWY ZAK£AD KRAWIECKI STYL
  3. Krawcowa
  4. KRAWCOWA/ SZWACZKA
  5. krawcowa, szwaczka