Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Tokarz Numeryczny CNC

Wronki, Pozostałe miejscowości,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tokarz numeryczny CNC

Miejsce pracy: Wronki
Ilość wakatów: 2

ZADANIA:

Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
Ustawianie maszyny zgodnie z instrukcjami i zamocowanie obrabianego elementu
Kontrola poprawności wykonanych elementów

OCZEKIWANIA:

Umiejętność samodzielnego programowania maszyn numerycznych typu Siemens
Zdolności manualne, zainteresowania techniczne
Wykształcenia min. zawodowego
Doświadczenia na ww. stanowisku
Gotowość do podjęcia pracy

OFERTA:

Ciekawą pracę przy realizacji skomplikowanych projektów
Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania
Miła atmosfera pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) drogą mailową na adres:
poznan@eastservice.pl/
wpisując &#8222;CNC/2013&#8221; w tytule wiadomości

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Ogłoszenie dodane: Sroda, 28 Sierpien, 2013  15:47

Identyfikator: 476028

Wyświetleń: 3497