Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Samodzielny analityk finansowy

Poznañ, Poznañ,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Z uwagi na fakt, ¿e w ostatnich miesi±cach otwarte zosta³y nowe biura i oddzia³y kancelaria finansowa Financial Trust I w celu uzupe³nienia braków kadrowych poszukuje pracowników na stanowisko samodzielnego analityka finansowego.
Zadania i zakres pracy:
a) strategiczne planowanie finansowe,
b) raportowanie swoich dzia³añ,
c) sporz±dzanie analiz finansowych.
Oczekiwania:
a) dobra organizacja pracy,
b) wykszta³cenia minimum ¶redniego,
c) etyki i odpowiedzialno¶ci.
Oferujemy:
a) sta³± mo¿liwo¶æ podnoszenia kwalifikacji,
b) przyjazn± atmosferê pracy,
c) atrakcyjne warunki finansowe.
Je¿eli uwa¿asz, ¿e profil Twojej osoby pasuje do wy¿ej sprecyzowanego prze¶lij swoj± aplikacjê. Z uwagi na poziom stanowiska zastrzegam sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 09 Sierpien, 2010  15:48

Identyfikator: 210816

Wy¶wietleñ: 6171

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Analityk finansowy
  2. Analityk Finansów Osobistych
  3. Analityk finansowy
  4. Samodzielny pokój centrum koszalina 600z³ z op³atami
  5. Samodzielny prawnik o specjalno¶ci prawo gospodarcze z 5-letnim do¶wiadczeniem