Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

REGIONALNY KONSULTANT DS. OBSŁUGI ODSZKODOWAŃ

Dolny Śląsk, Wroclaw,

Jesteśmy Kancelarią specjalizującą się w obsłudze i reprezentowaniu Poszkodowanych w wypadkach, przed instytucjami / podmiotami zobligowanymi do wypłaty należnych świadczeń odszkodowawczych. Pomagamy naszym Klientom, niezależnie od tego czy byli uczestnikami wypadku do którego doszło w okolicznościach środowiska pracy, zderzenia pojazdów, potrącenia pieszego, upadku na oblodzonej nawierzchni czy też wskutek innego zdarzenia losowego. Chcemy i już jesteśmy doskonałym Partnerem dla naszych Klientów. Realizacja naszych celów odbywa się poprzez ciągłe doskonalenie naszych usług. Zlecone nam sprawy realizujemy natychmiast po ich zgłoszeniu i podpisaniu stosownych pełnomocnictw. Wyróżnia nas wysoka skuteczność, potwierdzona wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem naszych pracowników &#8211; specjalistów z zakresu zagadnień odszkodowań.
W związku z rosnącym zapotrzebowaniem Klientów na nasze usługi poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

nr ref. 3003/TT/10
( woj. Dolnośląskie )
Opis stanowiska:

Do zadań Regionalnego Konsultanta należeć będzie:
&#8226; pierwszy kontakt z osobą poszkodowaną w wypadku,
&#8226; rozpytanie Klienta na temat okoliczności zdarzenia którego był uczestnikiem &#8211; na podstawie dokonanych ustaleń przedstawienie Poszkodowanemu możliwości uzyskania odszkodowania adekwatnego do odniesionych obrażeń i strat materialnych,
&#8226; podpisanie z Poszkodowanym &#8222;Umowy o dochodzenie roszczeń&#8221;,
&#8226; zebranie i przekazanie dokumentacji do właściwego terytorialnie biura / przedstawicielstwa Kancelarii,
&#8226; systematyczne informowanie Klienta o czynnościach wykonywanych w jego sprawie.

Oferujemy:
&#8226; przede wszystkim, co najistotniejsze &#8211; przyjazną atmosferę w pracy,
&#8226; pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług odszkodowawczych,
&#8226; elastyczne godziny pracy,
&#8226; bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; specjalistyczne pakiety szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy (podstawowych, oraz dodatkowych podnoszących kwalifikacje Konsultanta),
&#8226; współpracę w oparciu o umowę agencyjną, bądź też umowę zlecenie/dzieło,
&#8226; możliwość rozwoju kariery zawodowej &#8211; dla najlepszych Konsultantów stanowiska Regionalnych Kierowników.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie średnie (preferowane wyższe),
&#8226; silna motywacja do pracy,
&#8226; wysoka kultura osobista,
&#8226; nienaganna aparycja,
&#8226; udokumentowane minimum 2-letnie doświadczenie w kontaktach z Klientem (preferowane osoby posiadające doświadczenie w pracy np. branży ubezpieczeniowo &#8211; finansowej; byli Kierownicy / Managerowie grup sprzedażowych),
&#8226; z uwagi na specyfikację i wymagania wykonywanego zawodu, przede wszystkim zainteresowani jesteśmy współpracą z osobami w wieku dojrzałym.
Szczególnie preferowani kandydaci: emerytowani pracownicy służb mundurowych, emerytowani nauczyciele, byli wolontariusze, byli pracownicy firm ubezpieczeniowych &#8211; oraz wszyscy inni posiadający minimum roczne doświadczenie w branży usług odszkodowawczych.
Osoby zainteresowane współpracą - chcące wykonywać pracę przynoszącą zadowolenie nie tylko z osiąganych dochodów, ale mające na względzie przede wszystkim dobro i zadowolenie naszych Klientów prosimy o przesłanie zgłoszenia / aplikacji zawierających CV i LM na adres mailowy:

rekrutacja.wroclaw@lex-kancelaria.pl/
obligatoryjnie z adnotacją w tytule maila - nr ref. 3003/TT/10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 30 Marzec, 2010  17:00

Identyfikator: 165147

Wyświetleń: 4659