Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Projektant - konstruktor

Dębno, Dębno,

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Dębnie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
projektant - konstruktor

Zakres obowiązków:
&#9679; tworzenie dokumentacji CAD 2D/3D
&#9679; projektowanie elementów i zespołów maszyn
&#9679; nadzór nad produkcją i wytwarzaniem
&#9679; programowanie wypalarki laserowej
&#9679; sporządzanie dokumentacji i kosztorysów prowadzonych projektów zgodnie ze &#9679; specyfikacją techniczną

Oczekiwania:
&#9679; wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)
&#9679; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
&#9679; znajomość programów tj. AutoCad, SolidWorks, Inventor
&#9679; znajomość pakietu MS Office
&#9679; znajomość j. niemieckiego lub angielskiego - mile widziane
&#9679; znajomość zagadnień technicznych i procesów wytwarzania, umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole
&#9679; samodzielność

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 05 Marzec, 2014  15:53

Identyfikator: 499001

Wyświetleń: 2668