Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praktykant w dziale E-marketing

Opole, Opole,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma DASAN &#8211; doradztwo i szkolenia poszukuje praktykanta/praktykantki do działu E- marketingu.
Oferujemy:
- 3-miesięczny bezpłatny staż z możliwością jego przedłużenia lub uzyskania zatrudnienia
- szkolenia z e-marketingu (SEO, SEM, social media marketing)
- pracę w młodym zespole, w biurze w Opolu, w komfortowych warunkach

Wymagania:

- poprawne posługiwanie się jeżykiem polskim
- dokładność, sumienność, kreatywność, wytrwałość
- znajomość podstaw pozycjonowania oraz funkcjonowania portali społecznościowych
- znajomość pakietu MS Office
- umiejętność wyszukiwania informacji w internecie

Obowiązki:

- wspomaganie działań firmy
- promocja w internecie portale społecznościowe

Ogłoszenie dodane: Sroda, 18 Styczen, 2012  10:14

Identyfikator: 369390

Wyświetleń: 49456

Podobne ogłoszenia

  1. Praktykant w Dziale Obsługi Klienta
  2. Praktykant - dziennikarz/publicysta
  3. dzialeczka taniutko
  4. dzialeczka taniutko za 20 tys
  5. dzialeczka taniutko za 20 tys