Polska Darmowe Ogłoszenia

Pracuj pomagając innym - Regionalny Konsultant / LEX Kancelaria Odszkodowawcza.

Mrągowo, Elbląg, Olsztyn, Giżycko, Gołdap., Mrągowo,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

LEX - KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA

Jesteśmy Kancelarią specjalizującą się w obsłudze i reprezentowaniu Poszkodowanych w wypadkach, przed instytucjami / podmiotami zobligowanymi do wypłaty należnych świadczeń odszkodowawczych. Pomagamy naszym Klientom, niezależnie od tego czy byli uczestnikami wypadku do którego doszło w okolicznościach środowiska pracy, zderzenia pojazdów, potrącenia pieszego, upadku na oblodzonej nawierzchni czy też wskutek innego zdarzenia losowego. Chcemy i już jesteśmy doskonałym Partnerem dla naszych Klientów. Realizacja naszych celów odbywa się poprzez ciągłe doskonalenie naszych usług. Zlecone nam sprawy realizujemy natychmiast po ich zgłoszeniu i podpisaniu stosownych pełnomocnictw. Wyróżnia nas wysoka skuteczność, potwierdzona wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem naszych pracowników &#8211; specjalistów z zakresu zagadnień odszkodowań.
Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY KONSULTANT DS. OBSŁUGI ODSZKODOWAŃ

( woj. warmińsko / mazurskie - powiaty: elbląski, bartoszycki, braniewski, działdowski, ełcki, giżycki, gołdapski, iławski, lidzbarski, nidzicki, nowomiejski, mrągowski, olecki, ostródzki, olsztyński, piski, szczycieński)

nr ref. 2604/WMZ/TON-KP/10

Opis stanowiska:
Do zadań Regionalnego Konsultanta należeć będzie:
*pierwszy kontakt z osobą poszkodowaną w wypadku,
*rozpytanie Klienta na temat okoliczności zdarzenia którego był uczestnikiem; na podstawie dokonanych ustaleń przedstawienie Poszkodowanemu możliwości uzyskania odszkodowania adekwatnego do odniesionych obrażeń i strat materialnych,
*podpisanie z Poszkodowanym Umowy o dochodzenie roszczeń,
*zebranie i przekazanie dokumentacji do właściwego terytorialnie biura / przedstawicielstwa Kancelarii,
*systematyczne informowanie Klienta o czynnościach wykonywanych w jego sprawie.

Oferujemy:
*przede wszystkim, co najistotniejsze przyjazną atmosferę w pracy,
*pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług odszkodowawczych,
*elastyczne godziny pracy,
*bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
*specjalistyczne pakiety szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy (podstawowych, oraz dodatkowych podnoszących kwalifikacje Konsultanta),
*współpracę w oparciu o umowę agencyjną, bądź też umowę zlecenie,
*możliwość rozwoju kariery zawodowej dla najlepszych Konsultantów stanowiska Regionalnych Kierowników.

Wymagania:
*wykształcenie średnie (preferowane wyższe),
*silna motywacja do pracy,
*wysoka kultura osobista,
*nienaganna aparycja,
*udokumentowane minimum 2-letnie doświadczenie w kontaktach z Klientem (preferowane osoby posiadające doświadczenie w pracy np. branży ubezpieczeniowo finansowej; byli Kierownicy / Managerowie grup sprzedażowych),
*z uwagi na specyfikację i wymagania wykonywanego zawodu, przede wszystkim zainteresowani jesteśmy współpracą z osobami w wieku dojrzałym.

Szczególnie preferowani kandydaci: emerytowani pracownicy służb mundurowych, emerytowani nauczyciele, byli wolontariusze, byli pracownicy firm ubezpieczeniowych oraz wszyscy inni posiadający minimum roczne doświadczenie w branży usług odszkodowawczych.
Osoby zainteresowane współpracą - chcące wykonywać pracę przynoszącą zadowolenie nie tylko z osiąganych dochodów, ale mające na względzie przede wszystkim dobro i zadowolenie naszych Klientów prosimy o przesłanie zgłoszenia / aplikacji zawierających CV i LM na adres mailowy:

rekrutacja@lex-kancelaria.pl/

obligatoryjnie z adnotacją w tytule maila - 2604/WMZ/TON-KP/10

CENTRALA LEX
ul. Westerplatte 1
31-033 Kraków
( przy skrzyżowaniu ul. Lubicz / Pawia / Basztowa )
tel. 012/421-09-18
tel. 012/444-17-76
tel. 012/444-17-56

zapraszamy na naszą stronę:
lex-kancelaria.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 26 Kwiecien, 2010  13:25

Identyfikator: 173322

Wyświetleń: 21865