Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto

Pokojowa / Pokojowy

Poznań, Poznań,

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta renomowanego Hotelu w Poznaniu, poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko

POKOJOWA/POKOJOWY

Miejsce pracy: POZNAŃ, woj. wielkopolskie
Nr ref.: PS/02/11

Obowiązki:
Odpowiedzialność za zapewnienie higieny czystość i porządki w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych m. in.:odkurzanie, mycie podłóg , okien, toalet, słanie łóżek

Wymagania:
Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
Dyspozycyjność – osoby zatrudnione przez kilkanaście dni w miesiącu będą dbać o utrzymanie czystości w pokojach hotelowych w okresie wzmożonego ruchu turystycznego
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Bardzo dobra kondycja fizyczna
Wysoka kultura osobista
Zaangażowanie i dokładność

Mile widziani studenci studenci / absolwenci oraz emeryci / renciści poszukujący dodatkowej formy zarobku.

Oferta:

Zatrudnienie w renomowanym hotelu
Praca w okresie wzmożonego zapotrzebowania
Praca w systemie akordowym, możliwość zarobku na rękę od 50- 100 zł dziennie
Bezpłatne szkolenia

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny na adres:
patrycja.dworniczak@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „PS/02/11”
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 30.02.2011 r.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
 INTERIMAX Sp. z. o. o.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Luty, 2011  11:23

Identyfikator: 279507

Wyświetleń: 18575