Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Planista produkcji

Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski,

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

planista produkcji

Zakres obowiązków:
&#9679; prognozowanie i planowanie wielkości produkcji
&#9679; odpowiedzialność za KPI m.in. poziom zapasów
&#9679; nadzór nad optymalizacją procesów
&#9679; współpraca z innymi działami - zakupy, sprzedaż, produkcja
&#9679; optymalizacja zapasów wyrobów gotowych i produkcji w toku
&#9679; obsługa zamówień od Klientów
&#9679; wsparcie i back up dla Planning Managera

Oczekiwania:
&#9679; wykształcenie wyższe z zakresu supply chain lub certyfikat APICS
&#9679; 3- letnie doświadczenie w dziale łańcucha dostaw
&#9679; znajomość zagadnień i procedur z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw
&#9679; doświadczenie w planowaniu produkcji
&#9679; bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
&#9679; znajomość SAP, MS Office (Excell)
&#9679; zdolności analityczne
&#9679; komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej

Oferta:
&#9679; praca w międzynarodowej organizacji pełnej wyzwań
&#9679; interesujący pakiet szkoleń
&#9679; mozliwość rozwoju zawodowego
&#9679; dołączenie do zespołu profesjonalistów działających w strukturach globalnych

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Luty, 2014  10:47

Identyfikator: 496866

Wyświetleń: 4096