Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

PRAKTYKANT/KA

Poznań, Poznań,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Biuro Promo Sp. z o. o. &#8211; JOBMAN.pl/ poszukuje kandydatów na stanowisko:
Poznań

Zakres obowiązków:
- wspieranie konsultantów w procesie rekrutacyjnym,
- tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
-wykonywanie prac administracyjnych

Od Kandydatek/Kandydatów oczekujemy:
- zaangażowania w wykonywane obowiązki,
- komunikatywności,
-chęci do pogłębiania wiedzy

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- elastyczny wymiar praktyk

Mile widziani:
- studenci 1, 2 roku studiów licencjackich lub 1 roku studiów magisterskich
- studenci kierunków ZZL, psychologia, doradztwo zawodowe,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: egorzyczka@jobman.pl/ z dopiskiem PRAKTYKA, prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz określenie swojej dyspozycyjności (ilość dni i godzin przewidziane na odbycie praktyk).
Informujemy, że praktyki są bezpłatne. Istnieje możliwość zatrudnienia w elastycznym wymiarze godzin po praktykach.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 06 Wrzesien, 2010  11:12

Identyfikator: 221267

Wyświetleń: 11737