Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Monter UrzĄdzeŃ Elektromechanicznych

Gdańsk , Gdansk,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis oferty pracy:
Wymagane: Orzeczenie o niepełnosprawności

Zakres obowiązków: (w zależności od przydzielonej funkcji )
- montowanie drobnych komponentów
- kontrola jakości produktu
- sortowanie, pakowanie

Wymagania:
- sprawność manualna
- dobry wzrok
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pełny etat
- możliwość przyuczenia
- premię
- pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie Cv na maila lub kontakt telefoniczny pod nr tel:

pawel.potocki@lavoro.com.pl/

7 9 1 - 1 2 1 - 6 7 7

W CV należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Zapraszamy do biura: ul. Grunwaldzka 99/101 lok 3A

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 27 Czerwiec, 2016  11:44

Identyfikator: 586042

Wyświetleń: 1476