Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Manager Działu Kosmetycznego

Zakopane, Zakopane,

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.

Aktualnie, poszukujemy ambitnych i energicznych osób na stanowisko:

Nr ref MDK/ZK/04/12
Miejsce pracy: Zakopane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 Wsparcie pracy działów kosmetycznych sieci Super-Pharm na terenie centralnej Polski poprzez regularne wizyty, analizę wyników sprzedaży, nadzór nad realizacją strategii sieci w poszczególnych sklepach
 Zapewnienie ciągłości sprzedaży w sklepach poprzez nadzór nad polityką merchandising&#8217;ową, polityką cenową oraz polityką promocyjną w poszczególnych sklepach.
 Współudział w procesie rozwoju sieci: planowanie i realizacja otwarć nowych sklepów
 Planowanie i organizacja kosmetycznych akcji marketingowych
 Planowanie i organizacja szkoleń kosmetycznych (zawodowych, proceduralnych) oraz wewnętrznych szkoleń stanowiskowych

OCZEKIWANIA:

 Wykształcenie wyższe
 Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 Znajomość specyfiki rynku retail&#8217;owego (produkty kosmetyczne, drogeryjne, chemiczne i spożywcze)
 Umiejętność przekazywania wiedzy, wdrażania i monitorowania standardów pracy
 Zdolności analityczne
 Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

OFERTA:

 Możliwość podjęcia pracy w firmie o uznanej na rynku marce
 Atrakcyjne wynagrodzenie,
 Możliwość rozwoju zawodowego
 Miła atmosfera

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym MDK/ZK/04/12 na adres:
justyna.piotrowicz@ateam.pl/

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-Team Recruitment Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Szpitalnej 6/10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Marzec, 2012  13:52

Identyfikator: 388296

Wyświetleń: 255884