Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier, darmowy transport

Stryków, Zgierz,

HR Global Group &#8211; jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego
i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Dla Naszego Klienta, Firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Stryków

Zakres obowiązków:
- Rozładunek/załadunek samochodów
- Sortowanie przesyłek
- Skanowanie przesyłek
- Inne proste prace magazynowe

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
- Gotowość do pracy fizycznej
- Motywacja i zaangażowanie do pracy

Oferujemy:
- Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę cywilno-prawną
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Darmowy transport do pracy z miejscowości: Łęczyca, Dzierzbiętów, Modlna, Sierpów, Ozorków, Zgierz, Skierniewice, Opoczno
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premia

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 887 888 842 lub 691 550 030

Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 10 Grudzien, 2015  14:37

Identyfikator: 569854

Wyświetleń: 3322