Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Logistyk

Bielsko-Biała, Bielsko-Biała,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Logistyk

Nr ref.: L/20113
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

&#8226; kontakt z klientami w języku angielskim
&#8226; nadzorowanie zamówień
&#8226; planowanie produkcji
&#8226; organizacja wysyłek
&#8226; zamawianie komponentów
&#8226; zarządzanie obrotem, zarządzanie przepływem z kooperantem i magazynem wewnętrznym
&#8226; uczestnictwo w projektach Kaizen (WCM)

Nasze wymagania:

&#8226; minimum pół roku doświadczenia w pracy w dziale logistyki lub zakupów
&#8226; znajomość komputerowego systemu sterowania przepływem materiałów SAP
&#8226; doświadczenie w kontaktach z dostawcami i klientami zagranicznymi
&#8226; praktyczna wiedza z zakresu Supply Chain Management

Oferujemy:

&#8226; zatrudnienie w ramach umowy o pracę - zatrudnienie przez Adecco, następnie przejęcie przez firmę i zatrudnienie w ramach umowy o pracę
&#8226; pracę w międzynarodowym zespole

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: rekrutacja.bielsko-biala@adecco.com
W temacie proszę zaznaczyć stanowisko: Logistyk

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 10 Styczen, 2013  13:07

Identyfikator: 434461

Wyświetleń: 4016