Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Lider- konstrukcje stalowe

Belgia, Opole,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Pracownik konstrukcji stalowych
Lider pracowników odpowiedzialnych za oczyszczanie i przenoszenie konstrukcji stalowych w firmie zajmującej się malowaniem konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy: Belgia
Zapotrzebowanie: 1 osoby
Opis stanowiska
Praca polega na kierowaniu oraz kontrolowaniu pracowników odpowiedzialnych za oczyszczanie elementów metalowych (przygotowanie ich pod malowanie ) oraz przenoszenie elementów na suwnicę.

Wymagania
&#8226; Wymagana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub flamandzkiego.
&#8226; wymagany własny samochód
&#8226; wymagane doświadczenie 2 lata
&#8226; OBOWIĄZKOWE SPOTKANIE PRZED WYJAZDEM W BIURZE W OPOLU. (woj. Opolskie)

Oferujemy
&#8226; Stawka 8 euro na rękę.
&#8226; Mieszkanie bezpłatne.
&#8226; Zatrudnienie Polsce
&#8226; Ubezpieczenie gwarantowane
&#8226; Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdy do pracy.
&#8226; Praca w systemie trzy zmianowym.
&#8226; Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.
PROSZĘ O APLIKOWANIE POD ADRESEM: Starinvent.startpraca.pl/praca/120/1003/
Link należy wkleić w pasek w wyszukiwarce po czym należy wypełnić formularz osobowy oraz zostawić swoje CV .
PRACA OD ZARAZ!!!

Ogłoszenie dodane: Sroda, 31 Sierpien, 2011  12:34

Identyfikator: 336856

Wyświetleń: 46820