Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kontroler finansowy - Żary

Żary, Żary,

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Dla naszego Kliena, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Żarach, woj. Lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
kontroler finansowy
Zakres obowiązków:
&#61607; udział w tworzeniu planów inwestycyjnych Spółki oraz dokumentacji i raportowanie realizacji budżetu inwestycyjnego
&#61607; planowanie, opracowywanie i nadzór nad realizacja budżetu Spółki na poziomie poszczególnych rodzajów kosztów i miejsc ich powstawania
&#61607; analiza odchyleń
&#61607; kontrola nad prawidłową ewidencją księgową i rozliczeniami controllingowymi
&#61607; zakładanie zleceń wewnętrznych i ich kontrola
&#61607; sporządzanie kalkulacji zgodnie z potrzebami i wymogami Spółki
&#61607; udział w projektach wewnętrznych oraz międzynarodowych z zakresu finansów
&#61607; raportowanie do Senior Business Controller
Oczekiwania:
&#61607; wykształcenie wyższe kierunkowe
&#61607; minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
&#61607; biegła obsługa komputera - pakiet MS Office ( szczególnie Excel)
&#61607; bardzo dobra znajomość języka angielskiego
&#61607; mile widziana znajomość SAP
&#61607; zdolności analityczne
&#61607; bardzo dobre planowanie pracy własnej
&#61607; bardzo dobre zdolności komunikacyjne

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: magdalena.gubska@pl.randstad.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \\\\\\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\\\\\\\"

Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Maj, 2014  13:18

Identyfikator: 505091

Wyświetleń: 79714