Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kontrola Jakości

Komorniki koło Środy Śląskiej, Środa Śląska,

Firma: International Quick Service Polska Sp. z o.o., specjalizująca się w świadczeniu usług dla producentów części branży automotive, poszukuje:
Kontrolera Jakości
miejsce pracy: Komorniki koło Środy Śląskiej woj. Dolnośląskie

Wymagania:
&#8226; Dobry wzrok
&#8226; Zdolności manualne
&#8226; Dyspozycyjność
&#8226; Rzetelność, sumienność, solidność
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Motywacja do pracy
&#8226; Mile widziane osoby uczące się
&#8226; Mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń pomiarowych, znajomość rysunku technicznego

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę wizualną tzw. selekcję wzrokową części wg różnych typów wad, kontrolę manualną, pomiary części, przepakowywanie, sortowanie komponentów, ewentualne naprawy części na podstawie instruktażu stanowiskowego oraz instrukcji pracy.

Oferujemy:
&#8226; Umowa zlecenie na okres jednego roku czasu
&#8226; Możliwość zdobycia nowych doświadczeń
&#8226; Pracę w młodym zespole
&#8226; Pracę na terenie zakładu naszego Klienta
&#8226; Praca na 2 zmiany

Kandydatów zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@iqs.pl/
Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy w nadsyłanych aplikacjach zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 24 Wrzesien, 2012  11:04

Identyfikator: 417009

Wyświetleń: 10439