Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

KRAWIECTWO - WZORCZARKA

ok. Warszawy, Warszawa,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Firma Portfolio &#8211; Doradztwo Personalne w zwi±zku z dynamicznym rozwojem swojego Klienta &#8211; wiod±cego domu mody w Polsce, poszukuje osób na stanowisko:

WZORCZARKA
Nr ref.: WZR/4/2010
Miejsce pracy: okolice Warszawy

Zadania:
- obs³uga maszyn szwalniczych
- robienie podprasówek
- dok³adne uszycie ca³ego wzoru
- zapisywanie uwag konstrukcyjnych

Wymagania:
- minimum 5-letnie do¶wiadczenie na podobnym stanowisku
- wykszta³cenie ¶rednie kierunkowe (krawiectwo)
- pracowito¶æ, sumienno¶æ

Oferujemy
- umowê o pracê na pe³ny etat
- wynagrodzenie sta³e oraz premie
- mo¿liwo¶æ rozwoju osobistego
- pracê w dynamicznej firmie stosuj±cej najnowocze¶niejsz± technologiê produkcji

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierowaæ na adres e-mail:

praca.doradztwo.personalne@gmail.com

Informujemy, ¿e skontaktujemy siê tylko z wybranymi osobami. Do aplikacji prosimy do³±czyæ nastêpuj±c± klauzulê:
&#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustaw± z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).&#8221;

Og³oszenie dodane: Piatek, 23 Kwiecien, 2010  10:42

Identyfikator: 172489

Wy¶wietleñ: 23734

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. KRAWIECTWO - KROJCZA
  2. KRAWIECTWO - BRAKARKA
  3. Krawiectwo- Otwock Tel. 22 779-31-70
  4. Krawiectwo
  5. Krawiectwo domowe