Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

FLORYSTA

Szczecin,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

FLORYSTA

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska pracy

- Wspó³praca z zespo³em florystów w zakresie tworzenia bukietów i kompozycji florystycznych wed³ug wytycznych Mistrza Florystyki
- Pielêgnacja kwiatów ciêtych
- Obs³uga oprogramowania s³u¿±cego do sprzeda¿y kwiatów oraz ich zaopatrzenia
- Profesjonalna obs³uga klientów salonu

Wymagania

- Preferowane wy¿sze wykszta³cenie z zakresu hodowli ro¶lin lub podobne
- Ukoñczone kursy lub szko³a florystyczna
- Do¶wiadczenie w pracy w kwiaciarni lub na stanowisku florysty w hotelu, restauracji itp
- Znajomo¶æ jêzyka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Posiadanie certyfikatów ukoñczenia kursów florystycznych
- Do¶wiadczenie w bran¿y gastronomicznej
- Mi³a aparycja
- Entuzjazm
- Komunikatywno¶æ
- Gotowo¶æ szybkiego uczenia siê

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Realn± mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
- Pracê w nowocze¶nie zarz±dzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Premie miesiêczne zale¿ne od wysoko¶ci sprzeda¿y

Zainteresowane osoby proszê o przes³anie swojego CV na adres: cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem &#8222;Florysta&#8221;.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania siê z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji o¶wiadczenia: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustaw± z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

Posiadamy certyfikaty po¶rednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), po¶rednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), po¶rednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Og³oszenie dodane: Czwartek, 29 Lipiec, 2010  15:29

Identyfikator: 206754

Wy¶wietleñ: 25232

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Florysta bukieciarz
  2. Florysta- sprzedawca
  3. Florysta
  4. Florysta Grzegorz ci pomorze
  5. Florysta w AP Edukacja Kielce