Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Poznań i okolice, Poznań,

Kancelaria Ubezpieczeniowo-Finansowa "Pawlak & Szubert" w związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Zadania:
- pozyskiwanie nowych Klientów
- badanie potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich ofert
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych kontaktów z Klientami
- posprzedażowa obsługa Klientów

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub średnie
- zaświadczenie o niekaralności
- prawo jazdy kat. B
- kreatywność i przejawianie inicjatywy w działaniu
- łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
- gotowość do otworzenia własnej działalności

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
- możliwość rozwoju
- cykl szkoleń wprowadzających w wiedzę produktową
- pomoc menadżerską i szkoleniową
- pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy wysyłać CV na adres rekrutacja@pawlak-szubert.pl/ wraz z następującą klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Sobota, 16 Listopad, 2013  13:19

Identyfikator: 486673

Wyświetleń: 303453