Polska Darmowe Ogłoszenia

CNC TOKARZ / SZLIFIERZ ze znajomością j. angielskiego i własnym samochodem!

Holandia, Katowice,

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii, Belgii, Niemczech. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej &#8211; posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

CNC TOKARZ / SZLIFIERZ
ze znajomością j. angielskiego i własnym samochodem!

Miejsce pracy: Duiven

Opis stanowiska pracy:

Produkcja części mechanicznych przy użyciu różnych maszyn CNC sterowanych za pomoca Fanuc &#8211; maszyny 3 &#8211; osiowe- krótkie serie
praca na podstawie rysunku technicznego
godziny pracy : 06.30-14.45
Przerwy &#8211; 12-12.30, 9 &#8211; 9 .15

Oferujemy:

stawka 14,57 Eur brutto/h
zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawce - płatne 75 Eur / tydzień
ubezpieczenie gwarantowane - płatne 19,75 Eur / tydzień przez pracownika
Praca na długi czas, możliwość kontraktu stałego

Wymagania:

Min. 5 lat doświadczenia jako tokarz/szlifierz
możliwość wyjazdu własnym samochodem
znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
Doświadczenie w oprogramowaniu maszyn CNC &#8211; preferowane za pomocą Fanuc
umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
umiejętność pracy samodzielnej

Wszystkie zainteresowane i spełniające wymagania oferty osoby, prosimy o wysyłanie Cv na adres mailowy: holandia@eurowork.net.pl/ z dopiskiem &#8222;CNC TOKARZ/SZLIFIERZ&#8221;
Kontakt telefoniczny pod numerem: 322580564

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczanie w CV klauzli o danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 04 Wrzesien, 2012  15:33

Identyfikator: 413806

Wyświetleń: 5078