Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

BRUKARZ - BRYGADZISTA

KRAKÓW , Kraków,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków i okolice
Ilo¶æ wakatów: 5

Opis stanowiska pracy

- Osoba na danym stanowisku odpowiedzialna bêdzie za uk³adanie, wykonanie prac brukarskich na wyznaczonym terenie

Wymagania

- Min. 2-letnie do¶wiadczenia na danym stanowisku
- Do¶wiadczenie w kierowaniu zespo³em pracowników
- Samodzielno¶æ w wykonywanej pracy
- Gotowo¶æ podjêcia pracy &#8222;od zaraz&#8221;
- Uprawnienia na koparko-³adowarkê
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca na podstawie umowy o dzie³o

Zainteresowanych prosimy o nadsy³anie aplikacji na adres cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem &#8222;Brukarz Brygadzista Kraków&#8221;

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania siê z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji o¶wiadczenia: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustaw± z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

Posiadamy certyfikaty po¶rednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), po¶rednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), po¶rednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Og³oszenie dodane: Piatek, 27 Sierpien, 2010  12:47

Identyfikator: 217429

Wy¶wietleñ: 6375

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. BRYGADZISTA - M³awa
  2. BRYGADZISTA
  3. Brygadzista/Komisjoner
  4. BRUKARZ
  5. BRUKARZ KRAKÓW