Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Ankieter- Kontroler jako¶ci dystrybucji

Wa³cz, Wa³cz,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

Praca dorywcza - na weekendy na terenie miasta i okolic. Polega na przeprowadzaniu wywiadów bezpo¶rednich, prowadzeniu dokumentacji fotograficznej, wype³nianiu kwestionariuszy.

Wymagania:
Samodzielno¶æ,
Dobra organizacja pracy,
£atwo¶æ w nawi±zywaniu kontaktów z lud¼mi
Dok³adno¶æ
Sumienno¶æ
Umiejêtno¶æ obs³ugi programu Excel na poziomie podstawowym
Niezbêdne do pracy bêd± : dostêp do Interetu, cyfrowy aparat fotograficzny
Mile widziane: Status ucznia/ studenta, do¶wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
Idealn± pracê dla uczniów /studentów
Umowê o dzie³o
Elastyczny czas pracy
Stabiln± pracê dodatkow± w weekendy w wymiarze oko³o 8 godzin tygodniowo
Atrakcyjne wynagrodzenie (777z³ brutto/miesi±c)

Dane kontaktowe:
rekrutacja@iwd-marketresearch.pl/
tel. (0-12) 3988104
tel. (0-12) 3988105
fax 0-12 3769503
w tytule maila proszê podaæ nazwê miasta, w którym chc± Pañstwo pracowaæ

Og³oszenie dodane: Wtorek, 01 Luty, 2011  13:11

Identyfikator: 271150

Wy¶wietleñ: 64091

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Kontroler Jako¶ci
  2. Ankieter/ka
  3. Kontroler finansowy - ¯ary
  4. Kontroler finansowy w firmie z niemieckim kapita³em
  5. ankieter terenowy w Kole