Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Tancerka, hostessa, praca stała

Lipiny, Lipiany,

Jesteśmy wysoko renomowanym klubem go go w Sopocie szukamy mądrych ,ładnych dziewczyn. Jeżeli jesteś jedna z nich i chcesz zdobyć nowe doświadczenie, przeżyć coś ekscytującego napisz do nas albo zadzwoń. Chętnie się z Tobą spotkamy i porozmawiamy o szczegółach pracy.
Wymagania:
Miła aparycja, znajomość j.angielskiego,kreatywność, wyczucie estetyki.
Obowiązki:
Tancerki - taniec średnio co pół godzinki przez 1 piosenkę,rozmowa z klientem.
Hostessy - rozmowa z klientem.
Oferujemy:
Wysokie zarobki, miłą atmosferę pracy, szkolenia, stroje na początek, zakwaterowanie.

Zgłoszenia proszę wysyłać wraz ze zdjęciem sylwetki i twarzy.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Pazdziernik, 2012  09:46

Identyfikator: 421966

Wyświetleń: 48869