Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kucharz w Kantynie pracowniczej - Kraków

Kraków - Nowa Huta, Kraków,

W związku z nowo otwartą Kantyną Pracowniczą firma ISS poszukuje osób na stanowisko:

Kucharz
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
- organizacja pracy na kuchni
- przygotowanie potraw wysokiej jakości zgodnie z ustalonym menu
- pomoc w robieniu zamówień

Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia na ww. stanowisku
- wykształcenie gastronomiczne
- umiejętność gotowania
- dobra znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- profesjonalne podejście do wykonywanej pracy
- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność w całym proponowanym okresie zatrudnienia

Oferujemy:
- pracę w miłej atmosferze
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
- możliwość wyżywienia
- umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 10 Maj, 2016  20:35

Identyfikator: 582352

Wyświetleń: 2947