Polska Darmowe Ogłoszenia
zmień miasto

Cukiernik - Euro 2012

Warszawa, Warszawa,

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, firmy odpowiedzialnej za przygotowanie kateringu na Euro 2012 poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cukiernik

Nr ref: EU/C/12
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• przygotowywanie deserów

Wymagania:
• doświadczenie w przygotowywaniu w krótkim czasie dużych ilości dań z wysokiej jakości świeżych składników
• dbałość o szczegóły, zorientowanie na jakość
• zaangażowanie w wykonywana pracę
• podstawowa znajomość języka angielskiego
• aktualna książeczka Sanepidu

Oferujemy:
• pracę w bardzo prestiżowym projekcie Euro 2012
• atrakcyjne warunki finansowe

CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości prosimy przesyłać na adres:

praca.euro2012@gigroup.com

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Marzec, 2012  13:22

Identyfikator: 388283

Wyświetleń: 26655