Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

kierownik franczyzowej placówki bankowej

Wodzisław Śląski , Katowice,

Getin Noble Bank, placówka franczyzowa w Wodzisławiu Śląskim poszukuje pracownika na stanowisko KIEROWNICZE.

Wymagania:
- wykształcenie mim. średnie
- doświadczenie w branży finansowej
- zdolności interpersonalne, komunikatywność i samodzielność
- wysoki poziom etyki zawodowej

Obowiązki:
- koordynowanie pracy dwóch placówek franczyzowych
- kierowanie zespołem ludzi
- pozyskiwanie Klientów i sprzedaż produktów finansowych.
- budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami
- dbałość o wysokie standarty obsługi Klientów
- organizacja kwestii marketingowych

Oferujemy:
- ciekawą pracę w przyjaznym zespole nastawionym na realizowanie zadań
- program szkoleń realizowany przy współudziale trenerów.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Marzec, 2010  15:24

Identyfikator: 164731

Wyświetleń: 84415