Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Team Leader z j.niemieckim

Kraków, Kraków,

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko
Team Leader z j. niemieckim

Wymagania
&#8226;Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
&#8226;Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
&#8226;Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2),
&#8226;Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
&#8226;Dobra organizacja czasu pracy,

Opis stanowiska
&#8226;Zarządzanie podległym zespołem pracowników,
&#8226;Motywowanie oraz wspieranie zespołu w celu osiągania założonych celów,
&#8226;Przygotowywanie raportów w ramach zarządzanego obszaru,
&#8226;Dbanie o zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta,
&#8226;Optymalizacja procesów.

Oferujemy:
Możliwość rozwoju na stanowisku menadżerskim,
Pracę w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
Pracę w prężnie rozwijającej się korporacji,
System szkoleń,
Benefity.

Oferty z podaną nazwą stanowiska w temacie, prosimy przesyłać mailem na adres: magda@haer.pl/
Prosimy o przesłanie cv oraz zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 08 Listopad, 2013  13:26

Identyfikator: 485726

Wyświetleń: 5749