Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedsawiciel Handlowy

Warszawa, mazowieckie, Warszawa,

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, firmy działającej w branży spożywczej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
(Warszawa, woj. mazowieckie)

Zakres obowiązków:

&#8226; Budowanie pozycji marek w punktach sprzedaży detalicznej
&#8226; Współpraca z Klientami w zarządzaniu sprzedażą produktów
&#8226; Koordynowanie i prowadzenie akcji promocyjnych
&#8226; Dbanie o ekspozycję produktów

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie min. średnie
&#8226; Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży spożywczej
&#8226; Kreatywność oraz umiejętność podejmowania inicjatywy
&#8226; Samodzielność w działaniu
&#8226; Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MsOffice
&#8226; Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
&#8226; Atrakcyjny system premiowy
&#8226; Pakiet dodatkowych benefitów: dostęp do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej
&#8226; Możliwość współpracy z uznanymi sieciami handlowymi
&#8226; Niezbędne narzędzia pracy: samochód oraz telefon

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego klikając na poniższy link:
jobsplus.pl/dla-pracownikow/wyslij-swoje-cv/?ad_id=41

Opiekunem projektu jest Specjalista ds. Rekrutacji Witold Pawlak, tel. +48 519 474 103, witold.pawlak@jobsplus.pl/.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Maj, 2014  12:13

Identyfikator: 505849

Wyświetleń: 2576