Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Księgowy z językiem czeskim i niemieckim

Kraków, Kraków,

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO\Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

Obecnie dla jednego z naszych klientów - międzynarodowej firmy logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis Stanowiska:
&#8226; Księgowanie faktur od dostawców oraz
&#8226; Przygotowanie oraz monitorowanie płatności
&#8226; Kontrola poprawności procesów oraz kontakt z klientem w razie odstępstw
&#8226; Budowanie oraz podtrzymywanie relacji z klientem

Wymagania:
&#8226; Płynna znajomość języka czeskiego
&#8226; Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
&#8226; Umiejętności analityczne
&#8226; Umiejętność pracy w zespole oraz motywacja do pracy pod presją czasu

Oferujemy:
&#8226; Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
&#8226; Konkurencyjne wynagrodzenie
&#8226; Dodatkowe benefity w postaci pakietu socjalnego
&#8226; Wykorzystanie znajomości języków obcych w codziennej pracy
&#8226; Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego oraz możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 10 Sierpien, 2015  12:28

Identyfikator: 557975

Wyświetleń: 3276