Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Menadżer zespołu

Limanowa, Limanowa,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Jesteś ambitny? Masz doświadczenie w sprzedaży?
Chcesz się rozwijać zawodowo?
Chcesz pracować jako manager?
Masz doświadczenie w innej branży? Nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy.
Mamy dla Ciebie odpowiednie stanowisko.

Międzynarodowa firma finansowa Profi Credit, działająca na rynku polskim od 2004 r. poszukuje osób na stanowisko
Menadżer zespołu z terenu powiatu limanowskiego.

Opis stanowiska:
&#8226; Realizacja i nadzór nad planem sprzedaży podległej grupy
&#8226; Zarządzanie przedstawicielami
&#8226; Pozyskiwanie i rekrutacja nowych osób do Twojej grupy &#8211; Ty decydujesz z kim pracujesz
&#8226; Szkolenie pracowników w zakresie produktu oraz obsługi klienta
&#8226; Motywowanie grupy do realizacji powierzonych zadań
&#8226; Współpraca z Menedżerem Sprzedaży
Wymagania:
&#8226; Wykształcenie minimum średnie
&#8226; Rzetelność, komunikatywność, entuzjazm
&#8226; Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy własnej i grupy
&#8226; Zdolność myślenia analitycznego
&#8226; Znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
&#8226; Doświadczenie w zarządzaniu grupą mile widziane, ale niekonieczne
Oferujemy:
&#8226; Przygotowanie do pracy &#8211; wewnętrzny system wdrożenia.
&#8226; Niezbędne narzędzia pracy adekwatne do stanowiska
&#8226; Elastyczna forma zatrudnienia (umowa zlecenia lub działalność gospodarcza) &#8211; sam wybierasz!
&#8226; Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja)
&#8226; Liczne konkursy i systemy motywacyjne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie Lider/nazwa miasta na jakie jest wysyłana aplikacja.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 12 Luty, 2015  21:21

Identyfikator: 538797

Wyświetleń: 3098