Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik-Dział Kontrolingu i Analiz

Kraków, Kraków,

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w ponad 93 krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującej się sprzedażą suplementów diety, do zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Ksiegowa - Dział Kontrolingu i Analiz
Nr ref: WSK16RAAHB
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

&#8226; Znacząca rola w Regionalnym zespole Controllingu wspierajaca zarządzanie pracą zespołów księgowych.
&#8226; Raportowanie do Regional Accounting Managera.
&#8226; Dbanie o jakoś raportowania na poziomie regionu, zgodne z firmowymi standarami, procedurami i założeniami czasowymi.
&#8226; Ściśła współpraca z lokalnym i regionalnym zespołem finansowym we wszystkich kwestiach finansowych.
&#8226; Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów związanych z klientami wewnętrznymi.
&#8226; Dbanie aby miesięczne sprawozdania finansowe były przekazywane terminowo, zgodnie z wewnętrzną polityką.

Wymagania:

&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2,5 roku (preferowane w GL lub AP/AR)
&#8226; Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, itp.).
&#8226; Preferowane doświadczenie w środowisku międzynarodowym, działającym w amerykańskich systemach księgowych.
&#8226; Biegła znajomość języka angielskiego.
&#8226; Dobra znajomość raportowania giełdowego w systemie GAAP/ IFRS.
&#8226; Znajomość systemów klasy ERP ( mile widziany Oracle).
&#8226; Umiejetność profesjonalnej komunikacji z Managerami wyższego szczebla i innych departamentów.
&#8226; Umiejętność pracy w zespole.
&#8226; Umiejętności analityczne i szybkiego uczenia się.
&#8226; Biegła znajomość obsługi MS Office.
&#8226; Mile widziana znajomość Hyperion.

Oferujemy:

&#8226; Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,
&#8226; Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia,
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; Dynamiczną atmosferę,
&#8226; Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV:
s.kublik@jobfinder.pl/
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WSK16RAAHB

(z dopiskiem&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Kwiecien, 2016  10:34

Identyfikator: 581318

Wyświetleń: 2955