Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

EKSPERT D.S. Kredytów Hipotecznych - Poznań, wielkopolskie

Poznań, Poznań,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Grande Soldi **** inny wymiar finansów
Grande Soldi wywodzi się ze znanej i cenionej marki Gold Finance Doradcy Finansowi. Korzystając z jej doświadczenia na rynku Grande Soldi proponuje swoim Partnerom wysoki standard usług.
"Naszą misją jest zapewnienie najlepszych warunków współpracy dla osób i firm zajmujących się pośrednictwem finansowym, które swoją rzetelnością i jakością obsługi wypracowały sobie już renomę i pozycję na lokalnym rynku."

Miejsce pracy: Poznań
Region: Pomorskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
&#8226; Realizacja sprzedaży kredytów hipotecznych
&#8226; Aktywna współpraca z partnerami biznesowymi
&#8226; Bieżące pogłębianie wiedzy z zakresu sytuacji rynkowej
&#8226; Budowanie wizerunku Grande Soldi

Oczekujemy:
&#8226; Doświadczenia w pracy na stanowisku doradcy finansowego
&#8226; Wysokiego stopnia przygotowania zawodowego i wiedzy merytorycznej
&#8226; Zdolności planowania i umiejętność organizacji pracy własnej
&#8226; Dużego stopnia samodzielności w działaniu
&#8226; Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem
&#8226; Inicjatywy, nastawienia na cele i skutecznego rozwiązywania problemów
&#8226; Aktywnego wychodzenia naprzeciw potrzebom biznesu

Oferujemy :
&#8226; System premiowy oparty na najwyższych stawkach prowizyjnych.
&#8226; Dostęp do szerokiej gamy atrakcyjnych dla klienta produktów finansowych
&#8226; Atmosferę pracy uwzględniającą indywidualność i kreatywność współpracowników
&#8226; Szkolenia z wiedzy produktowej oraz sposobu obsługi klienta
&#8226; Samodzielność w działaniu

Osoby zainteresowane współpracą zachęcam do przesłania cv.

agnieszka.nowaczyk@grandesoldi.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Gold Finance Sp. z o.o., z siedzibą w Pruszkowie, przy ul. Edwarda 4, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuje, że z chwilą podania przez Ciebie danych staje się ich administratorem. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Gold Finance gwarantuje, że nie udostępni zebranych danych innych podmiotom.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 03 Listopad, 2010  15:42

Identyfikator: 242560

Wyświetleń: 8641