Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Finansowo-ubezpieczeniowy

Wrocław, Wroclaw,

Odpowiedz: aura@com9.pl

Zatrudnimy doradców finansowo-ubezpieczeniowych, doradców klienta

Wymagania:
- wiek 25 - 45 lat
- wykształcenie minimum średnie
- samodzielność w działaniu i orientacja na rozwój swoich umiejętności
- przedsiębiorczość
- nastawienie na realizacje wyznaczonych celów
- sumienność, obowiązkowość, lojalność, wytrwałość
- niekaralność

Zakres obowiązków:
- aktywne poszukiwanie klientów
- profesjonalna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
- zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta
- stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

Oferujemy:
- ciekawą pracę z możliwością rozwoju
- przygotowanie do pracy
- możliwość sprzedaży szerokiej oferty usług finansowo-ubezpieczeniowych, ubezpieczeń majątkowych, a także OFE/TFI.
- uzyskanie państwowej licencji i zdobycie zawodu
- program bezpłatnych szkoleń

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Swoje CV i list motywacyjny wyślij na adres: aura@ent.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883). "

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Luty, 2010  17:02

Identyfikator: 151793

Wyświetleń: 153902