Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystentka Sprzedaży

Poznań, Poznań,

Salon odzieżowy MOLTON w Poznaniu poszukuje kandydatek na stanowisko:

Opis stanowiska:
-profesjonalna obsługa klienta wraz z doradztwem i stylizacją
-przygotowanie towarów do sprzedaży
-praca nad ekspozycją
-dbanie o wizerunek salonu

Wymagania:
-osoby nie uczące się
-umiejętność pracy w zespole
-bardzo dobra organizacja pracy
-operatywność, dokładność, rzetelność
-dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
-obsługa kasy fiskalnej
-wysoka kultura osobista

Oferujemy:

-stabilność zatrudnienia
-pracę w miłym zespole
-rozwój zawodowy

Jeśli chcesz dołączyć do renomowanej firmy, pracować w miłym zespole i przyjemnej atmosferze, zdobyć nowe doświadczenie &#8211; czekamy na cv ze zdjęciem oraz list motywacyjny.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pestka@molton.pl/

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)".
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 12 Styczen, 2011  02:26

Identyfikator: 263023

Wyświetleń: 147904