Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Działu Produkty Świeże

Warszawa, Warszawa,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Nazwa firmy:
Work Wonders
Nr wpisu do rejestru: 7863 Mówisz i Masz Sp z o.o.
Rodzaj oferty: oferta pracy tymczasowej
Obecnie dla naszego Klienta posiadającego sieć hipermarketów poszukujemy osób na stanowisko:
Kierownik Działu Produkty Świeże ( Warszawa/Włochy nr ref. KDPS/12)
Zakres obowiązków:
Realizacja planu sprzedaży oraz planu marży handlowej
sporządzanie i realizacja zamówień
negocjacje z dostawcami
zarządzanie podległym personelem
prowadzenie dokumentacji działu

Wymagania:
3 &#8211; letnie doświadczenie w handlu detalicznym (preferowane sieci hiper- i supermarketów)
skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów
umiejętności interpersonalne,
umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
umiejętność zarządzania zespołem pracowników
Mile widziane:
Znajomość HACCP
Umiejętność prowadzenia ewidencji czasu pracy zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy

Oferujemy:
-zatrudnienie na pełny etat- zadaniowy system pracy
-praca od poniedziałku do niedzieli- 5 dni w tygodniu
-wynagrodzenie + premie
-zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
Kontakt
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: warszawa@workwonders.pl/
Prosimy o dodanie klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez MÓWISZ I MASZ Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia/umowy o pracę.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 22 Czerwiec, 2012  12:29

Identyfikator: 402496

Wyświetleń: 265705