zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Znasz j.niemiecki,masz doświadczenie w opiece i szukasz pracy na wakacje? To oferta idealna dla Ci

(Jędrzejów, Jędrzejów, )

Zadania Opiekunki: wykonywanie prostych prac domowych, związanych z codziennym funkcjonowaniem, a zatem gotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, robienie zakupów. Z zakresu opieki będą to: opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna, pomoc w codziennych czynnościach, dbałość o jej dobre samopoczucie.

Oferujemy:
- Legalne i bezpieczne zatrudnienie
- Opłacone składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4tyś zł brutto!)
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od znajomości j. niemieckiego od 4tyś do 6tyś zł netto/mies
- Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie
- Elastyczne terminy wyjazdów
- Organizujemy i opłacamy dojazd do i z Niemiec
- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC, A1, Ekuz
- 1 czytelna umowa
-Bonus wakacyjny do 300 Euro za wyjazd

Wymagania:
- min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie rodzinne w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
- mile widziane prawo jazdy,
- dyspozycyjność na min. 6 tygodni

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl