zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Praca w charakterze opiekunki osób starszych okolice Albstadt (Niemcy)

(Rzeszów, )
 Praca w charakterze opiekunki osób starszych  okolice Albstadt (Niemcy)

Obecnie poszukujemy Pań chętnych podjęcia się opieki nad 93; letnią panią Rozalią. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym na wsi.

Podopieczna jest po udarze oraz cierpi na depresję. Seniorka choruje również na reumatyzm, przez co miewa silne bóle.

Obowiązki:

Pomoc w myciu, kremowanie ciała oraz pomoc w ubieraniu. Dodatkowo Opiekunka będzie woziła seniorkę na wizyty lekarskie.

Opiekunka będzie również przyrządzała posiłki oraz prasowała.

Wymagania:
Czynne prawo jazdy

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Doświadczenie w opiece
Miłe i otwarte nastawienie

Brak nałogów

Oferujemy:

Pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki

Zakwaterowanie (pokój z TV) oraz wyżywienie
Pokrycie koszty podróży w obie strony

Opiekę i wsparcie naszego zespołu

Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 7411

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

http://www.opiekunka.gowork.pl »

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl