Polska Darmowe Ogłoszenia

Praca opiekuna osób starszych, wynagrodzenie nawet do 1500euro

Nowy Sącz,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Praca w okolicach Düren u Pani Elisabeth

Seniorka ma 91 lat (75 kg, 156 cm wzrostu, I stopień opieki). W domu chodzi przy balkoniku, na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy by stać. Choruje na zaburzenia rytmu serca.

Obowiązki:

Pomoc Pani w spożywaniu posiłków, zmiana pielucho-majtek oraz towarzyszenie Pani w wizytach u lekarza.

Dodatkowo robienie zakupów i przygotowywanie posiłków, sprzątanie.

Wymagania:

Znajomość języka na poziomie komunikatywnym, doświadczenie w pracy z osobami starszymi, czynne prawo jazdy, miłe usposobienie, cierpliwość.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie, jasne zasady współpracy.

Dobre stawki: do 1500 euro netto

Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, zorganizowany przejazd w obie strony.

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 7029

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Styczen, 2017  10:36

Identyfikator: 602373

Wyświetleń: 1581