zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Praca opiekuna osób starszych, wynagrodzenie nawet do 1500euro

(Nowy Sącz, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Praca w okolicach Düren u Pani Elisabeth

Seniorka ma 91 lat (75 kg, 156 cm wzrostu, I stopień opieki). W domu chodzi przy balkoniku, na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy by stać. Choruje na zaburzenia rytmu serca.

Obowiązki:

Pomoc Pani w spożywaniu posiłków, zmiana pielucho-majtek oraz towarzyszenie Pani w wizytach u lekarza.

Dodatkowo robienie zakupów i przygotowywanie posiłków, sprzątanie.

Wymagania:

Znajomość języka na poziomie komunikatywnym, doświadczenie w pracy z osobami starszymi, czynne prawo jazdy, miłe usposobienie, cierpliwość.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie, jasne zasady współpracy.

Dobre stawki: do 1500 euro netto

Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, zorganizowany przejazd w obie strony.

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 7029

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
http://www.opiekunka.gowork.pl »

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl