zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Poszukujemy kobiet do pracy w charakterze opiekunki

(Oświęcim, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce zlecenia: Augsburg, wyjazd na 2 &#8211; 3 miesiące

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.

Opieki potrzebuje Pani Gerda lat 90, mieszkająca samotnie w domu, w Augsburg. Seniorka potrzebuje pomocy i wsparcia przy wstawaniu i siadaniu, korzysta z chodzika. Niedosłyszy i mówi niewyraźnie, jest zapominalska.

Obowiązki:

Głównie to pomoc podopiecznej przy ubieraniu się i rozbieraniu, , pomoc w czynnościach toaletowych i higienicznych. Opiekunka będzie również towarzyszyć Pani w wizytach u lekarza.

Dodatkowo będzie to prowadzenie domu: gotowanie, prasowanie, pranie, zakupy, sprzątanie domu.

Wymagania:

doświadczenie
minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

odprowadzane składki emerytalno &#8211; rentowe
ubezpieczenie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 6674

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
http://www.opiekunka.gowork.pl »

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl