Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy kobiet do pracy w charakterze opiekunki

Oświęcim,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce zlecenia: Augsburg, wyjazd na 2 &#8211; 3 miesiące

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.

Opieki potrzebuje Pani Gerda lat 90, mieszkająca samotnie w domu, w Augsburg. Seniorka potrzebuje pomocy i wsparcia przy wstawaniu i siadaniu, korzysta z chodzika. Niedosłyszy i mówi niewyraźnie, jest zapominalska.

Obowiązki:

Głównie to pomoc podopiecznej przy ubieraniu się i rozbieraniu, , pomoc w czynnościach toaletowych i higienicznych. Opiekunka będzie również towarzyszyć Pani w wizytach u lekarza.

Dodatkowo będzie to prowadzenie domu: gotowanie, prasowanie, pranie, zakupy, sprzątanie domu.

Wymagania:

doświadczenie
minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:

odprowadzane składki emerytalno &#8211; rentowe
ubezpieczenie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 6674

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Styczen, 2017  11:25

Identyfikator: 602382

Wyświetleń: 1735