Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Legalna Praca Opiekunka Osób Starszych Niemcy

Katowice, Katowice,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Nasza Firma Alten Care działa z sukcesem na rynku od 2007 roku, wciąż poszerzając swoją ofertę. Misją firmy jest pomoc w rozwoju zawodowym naszych Klientów. Oferujemy zarówno zagraniczne programy edukacyjne, jak i zarobkowe. Kolejne certyfikaty, które uzyskujemy, gwarantują najwyższy stopień świadczonych usług.

Opiekunka Osób Starszych NIEMCY

Niemcy / całe Niemcy

Zakres obowiązków: Oferta pracy dotyczy domów prywatnych osób starszych, w których sprawuje się nad nimi opiekę. Są to osoby starsze lub chore, które potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach. Do obowiązków opiekunki należy:
&#8226; spędzanie czasu z podopiecznym
&#8226; troska o dobre samopoczucie pacjenta
&#8226; opieka natury fizycznej: pomoc w ubieraniu się, jedzeniu, toalecie porannej i wieczornej, słanie łóżka, przygotowywanie prostych posiłków, robienie zakupów
&#8226; wspólne dbanie o dom oraz regularne przyjmowanie lekarstw i posiłków
Wymagania: * Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
&#8226; Doświadczenie w opiece, także nad członkiem rodziny
&#8226; Predyspozycje psychologiczne, życzliwość i łatwość nawiązywania kontaktów
&#8226; Dobry stan zdrowia
&#8226; Wiek 27- 60 lat
&#8226; Bardzo mile widziane jest posiadanie prawo jazdy - posiadamy wiele ofert dla pań z kwalifikacjami do prowadzenia samochodu (głównie do robienia zakupów, zawożenia do lekarza)
Oferujemy: * pracę w stabilnej, europejskiej firmie
&#8226; umowę zlecenie
&#8226; opłacone składki ZUS
&#8226; ubezpieczenie
&#8226; bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu
&#8226; opłacony dojazd do Niemiec i powrót do Polski
&#8226; wsparcie osoby polskojęzycznej na terenie Niemiec w trakcie pracy
&#8226; podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych
&#8226; zdobycie cennego doświadczenia
Najwyższe zarobki na polskim rynku! 850 - 1300 Euro NETTO (stawka dla pan znających język i posiadających prawo jazdy)

Forma kontaktu: tel: 664521201

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 04 Marzec, 2015  11:38

Identyfikator: 540868

Wyświetleń: 1795