Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Dysponent/-ka transportu

Osnabrück, Niemcy, Szczecin,

PZ Pośrednictwo Zleceniami - jesteśmy Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (Certyfikat Nr 9252) obejmującą swoim działaniem rynek krajowy jak i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu delegowania pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników stałych.

Obecnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Osnabrück, Niemcy

Opis stanowiska:
 Efektywne dysponowanie samochodami
 Monitoring i kontrola realizacji zadań przewozowych
 Dbałość o terminowość i jakość dostaw
 Planowanie i koordynacja pracy kierowców, kontrola czasu pracy i jazdy
 Dbałość o o rozliczenie zrealizowanych zleceń i dokumentacji przewozowej

Kandydaci powinni posiadać:
 Wykształcenie kierunkowe
 Bardzo dobrą znajomość MS Office
 Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
 Doświadczenie zawodowe w branzy transportowej min 2 lata
 Bardzo dobra znajomosc przepisow czasu pracy i jazdy kierowcy oraz konwencji CMR
 Umiejętność pracy w grupie
 Prawo jazdy kat. B
Referencje z innych miejsc pracy mile widziane

Oferujemy:
 Wynagrodzenie od 1.600 &#8364; do 2.200 &#8364; brutto/miesiąc
 Możliwość mieszkania slużbowego
 Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
 Stabilną pracę połączoną z ambitnymi wyzwaniami
 Pracę w pełnym wymiarze godzin (8.00-17.30, bądź 7.00-16.30, co 6 tygodni dyżur w sobotę 8.00-12.00)
 Zatrudnienie na niemieckich warunkach i w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Jak się ubiegać:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48/91 820 9705, +48/607 58 99 66 bądź mailowy: aurelia@pzszczecin.pl/

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszej firmy:

PZ Pośrednictwo Zleceniami
Ul. Mała Odrzańska 21-21, 70-535 Szczecin
Tel. +48/91 820 9705, Fax. +48/91 886 5627
Mob. +48/607 58 99 66

E-Mail: aurelia@pzszczecin.pl/
Internet: posrednictwozleceniami.pl/
facebook.comPosrednictwoZleceniami

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 16 Listopad, 2014  16:06

Identyfikator: 529197

Wyświetleń: 2315