Polska Darmowe Ogłoszenia

Zgłoś się do pracy jako Opiekunka &#8211; Czekamy na Ciebie!

Dzierzgoń,

Aktualnie poszukujemy Pań chętnych podjąć się pracy w mieści Sindelfingen. Naszym podopiecznym jest pan Hubert. Senior choruje na cukrzycę oraz ma problemy z nadciśnieniem.

Obowiązki:

&#183; Przyrządzenie posiłków oraz pomoc w jedzeniu

&#183; Pomoc w ubieraniu

&#183; Transfer z łóżka na wózek

&#183; Wspólne wizyty lekarskie

&#183; Robienie zakupów, pranie, prasowanie, sprzątanie

Wymagania:

&#183; Prawo jazdy kat. B

&#183; Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

&#183; Dobry stan zdrowia

&#183; Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

Oferujemy:

&#183; Zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

&#183; Atrakcyjne zarobki plus premie świąteczne

&#183; Kursy doszkalające z języka niemieckiego

&#183; Wyżywienie oraz zakwaterowanie

&#183; Legalne zatrudnienie, ubezpieczenie oraz składki ZUS
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 7102

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Grudzien, 2016  12:22

Identyfikator: 601075

Wyświetleń: 1539