Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Zbieranie Zamówień - Bez ZnajomoŚci Angielskiego

Venray, Holandia, Łódź,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Szukasz dobrej pracy za granicą, bez znajomości języka angielskiego? Jeżeli chcesz mieć pewną i stabilną pracę za granicą, zorganizowany dojazd i zakwaterowanie, APLIKUJ!

Zbieranie zamówień - BEZ ZNAJOMOŚCI ANGIELSKIEGO
Nr. ref.: AP/A/2017
Miejsce pracy: Venray, Holandia

Obowiązki:
- Zbieranie zamówień
- Pakowanie produktów

Czego oczekujemy od Ciebie:
- Gotowości do pracy od zaraz

Oferujemy:
- Pewną i terminową wypłatę w euro
- Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia gwarantowane pracą dla dużej i szanowanej firmy
- PRACA BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie
- Transport do Holandii
- Możliwość rozwoju w strukturach OTTO Work Force (Program OTTO Talents*)

*OTTO Talents to program, który daje możliwość naszym pracownikom na rozpoczęcie i rozwój kariery w jednym z wielu działów OTTO Work Force w Polsce lub Holandii.

Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Maj, 2017  09:38

Identyfikator: 612333

Wyświetleń: 5700