Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnimy opiekunki osób starszych ze znajomością języka niemieckiego

(Niemcy, Bydgoszcz, )
Zatrudnimy opiekunki osób starszych ze znajomością języka niemieckiego


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Jesteśmy firmą wychodzącą na przeciw oczekiwaniom rynku usług opiekuńczych. Skupiamy się na jego potrzebach,dostosowując oferty do wymogów klientów. Prowadząc odpowiednią rekrutację zapewniamy dobre warunki pracy naszym opiekunkom osób starszych w Niemczech.

Nasze opiekunki dostają tylko sprawdzone i wyselekcjonowane oferty. Zapewniamy im bezpieczeństwo oraz naszą pomoc. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, kontrahentów i pracowników, którzy związali się z nami i rekomendują nas jako godnego zaufania partnera.
Angażujemy się społecznie. Monitorujemy na bieżąco wszelkie zmiany rynku pracy dotyczące opieki. Na bieżąco wdrażamy też najlepsze dla naszych pracowników rozwiązania.

Przez cały rok prowadzimy rekrutację osób chcących pracować jako opiekunki osób starszych. Nasze wymagania to znajomość języka niemieckiego na różnych poziomach, a także doświadczenie w opiece osób starszych zdobyte zawodowo bądź prywatnie (podopieczni w rodzinie).

Zapewniamy umowę zlecenie, opiekunki wyjeżdżają zwykle na 2 miesiące po czym mogą zjechać do Polski.
Zarobki w naszej firmie wahają się między 1090Euro a 1300Euro netto, zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Opiekunka ma do swojej dyspozycji oddzielny pokój, zwykle z łazienką i dostępem do inernetu. Zapewniamy oczywiście zwrot kosztów dojazdu, wszystko to jest zawarte w umowie podpisywanej z firmą.

Zróżnicowane zlecenia pozwalają naszym opiekunkom decydować, gdzie, kiedy i na jak długo chcą wyjechać.
W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.

Aneta Napora
Tel: 886 421 341
Mail: aneta.napora@pmh.info.plSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl